Soutěž Veteráni Jindřichohradeckem 2023 opět proběhla skvěle!

28.05.2023 22:00

Vážení přítelé a příznivci naší pravidelné soutěže VETERÁNI JINDŘICHOHRADECKEM, soutěž dne 27.5.2023 velice úspěšně proběhla za krásného počasí.  Soutěž je po krátké odmlce opět  nedílnou součástí Jihočeského poháru historických vozidel. 

       Za podporu je zejména  nutno poděkovat Městu Jindřichův Hradec za umožnění využití části náměstí Míru, Městu Stráž nad Nežárkou za poskytnutí prostoru na náměstí a pomoc s organizací a zejména  Městu Kamenice nad Lipou a Pivovaru Kamenice nad Lipou  za opět dokonalou organizaci provozu na náměstí, pohoštění soutěžících, vynikající hudbu a ozvučení. Dále děkujeme všem členům Jihočeského autoklubu, kteří se podíleli na organizaci a jednotlivých soutěžních úkolech. Ředitel Jihočeského poháru  pan Marcel Gausse se skvěle zhostil provedení úkolu č. 1 ve Stráži nad Nežárkou. Pan Jiří Soukup velice prospěl hladkému chodu v Kamenici nad Lipou.  Vítězům předávali ceny starosta Kamenice nad Lipou pan Tomáš Tesař, předseda našeho klubu pan Stanislav Chytra a pan Jiří Soukup. 

   Celkem se zúčastnilo 96 soutěžících posádek a 152 účastníků, na organizaci se podílelo přes 50 osob.  Vítězům blahopřejeme k úspěchu, všem účastníkům k dojetí, všem organizátorům za bezplatnou  obětavou práci v jejich osobním volnu, zaměstnancům Pivovaru Kamenice nad Lipou za přípravu prostor ve dvoře pivovaru, výborné jídlo i obsluhu a Městu Kamenice nad Lipou za přípravu podia, výběr a úhradu skvělé kapely. 

                                 Ředitel soutěže Veteráni Jindřichohradeckem  Mgr. Viktor Havel Více zde: https://www.veterani-jindrichuv-hradec.cz/vysledky-soutezi/veterani-jindrichohradeckem-2023-vysledky/

Kontakt

Veteráni Jindřichův Hradec Mgr. Viktor Havel - ředitel soutěže Veteráni Jindřichohradeckem
727893080 viktorhavel@seznam.cz