Soutěž 2019 - výsledky

Vážení soutěžící a příznivci naší pravidelné soutěže VETERÁNI JINDŘICHOHRADECKEM,  dne 18.5.2019 úspěšně proběhl jubilejní 10. ročník. Počasí bylo nádherné, armosféra rovněž. Soutěž je i nadále  nedílnou součástí Jihočeského poháru historických vozidel a jediným jihočeským zástupcem POHÁRU FEDERACE klubů historických vozidel, v níž je zařazeno celkem 10 podniků včetně legendy jako 1000 mil československých. 

       Za podporu je zejména  nutno poděkovat Městu Jindřichův Hradec za umožnění využití náměstí Míru,  Městu Kamenice nad Lipou a jeho vedení za opět dokonalou organizaci provozu na náměstí, pohoštění soutěžících, vynikající hudbu a ozvučení. Dále děkujeme partnerům - společnosti EON za poskytnutí startovní brány, Pizzerii Padrino Jindřichův Hradec za poskytnutí zázemí  pro účastníky, společnosti Maternia Nová Bystřice,  Likérce Hill Jindřichův Hradec za příspěvky a Pivovaru Kamenice nad Lipou  za prohlídku pivovaru a poskytnutí ceny -  balení zdejšího piva  pro vítěze. 

  Nyní  se můžete seznámit s výsledky  jednotlivých kategorií, rozdělených dle roku výroby do r. 1950 a po r. 1950 -  automobilů A1, A2 a motocyklů M1, M2.

Výsledková listina VCC JH 2019.xls (52224) 

+ fotoprezentace soutěže:

people.fsv.cvut.cz/www/chourpav/VCC/thumb.html 

 

Kontakt

Veteráni Jindřichův Hradec Mgr. Viktor Havel - ředitel soutěže Veteráni Jindřichohradeckem
727893080 viktorhavel@seznam.cz