Otázky a odpovědi

Jak se mohu přihlásit na soutěž?

Jednoduše, zavolejte na 727893080 (Viktor Havel) nebo napište na viktorhavel@seznam.cz  Přihlášku, plakát a pravidla najdete na stránce kalendář - pozvánky a přihlášky. Přihlášku můžete stáhnout, vyplnit a zaslat na uvedený email. Nezapomeňte pečlivě vyplnit údaje. 

Kdo se může přihlásit na soutěž?

Každý, kdo má nějaké historické vozidlo starší 30 let, ovšem přihlášené do provozu,  ale po domluvě to  může  být i pěkný, historicky  a esteticky zajímavý  youngtimer, tedy vozidlo stáří 20 až 29 let. Náš klub tedy pořádá soutěž pro všechny FIVA kategorie, tedy motocykly  M1,2,3, automobily A1,2,3 i youngtimery. 

Jak je soutěž náročná?

Je pohodová, žádné závody, lehké dovednostní a vědomostní úkoly

Mohu vzít děti nebo psa?

Jasně, proč ne, ale musíte si je hlídat sami.....

Co komu přinese účast na soutěži ?

Jezdců a spolujezdcům dobrou zábavu, společnost stejně zapálených přátel, zábavné úkoly, dobré občerstvení, jeden i více kulturních zážitků, neboť vždy dbáme na spojení s kulturou a památkami kraje a v případě vítězství i pěkné poháry a ceny

Je soutěž samostatným podnikem nebo má nějaké přesahy?

Účastí v soutěži se vlastně účastníte tří podniků v jednom - klubové soutěže, Jihočeského poháru a jako jediný jihočeský zástupce také Poháru Federace klubů historických vozidel, dokud byl Federací KHV pořádán.

Kontakt

Veteráni Jindřichův Hradec Mgr. Viktor Havel - ředitel soutěže Veteráni Jindřichohradeckem
727893080 viktorhavel@seznam.cz